Bölme Duvar

Bölme Duvar

Bölme Duvar

Bölme Duvar Nedir? Bölme Duvar Ne İşe Yarar?

Bölme duvarı, birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturulmasını sağlamaya yarayan demir ya da alüminyum kullanılarak yapılan katı maddedir. Bölme duvar dershaneler, hastaneler ve odalar gibi alanların birbirlerinden bağımsız  hale getirilmesi adına sıkça kullanılır. Bölme duvar, geniş alanları daraltmaya mevcut alanı ise küçülterek farklı odalar oluşturulmasına imkan sağlayan bir sistemdir. 


Bölme duvar sistemleri ofisinizde fonksiyonel ve estetik bir ofis bölme oluşturabilmek için en modern yoldur. Bu sistem mevsimsel olan değişikliklere göre hareket etmektedir. Güneş alabilir, istenildiği zaman güneşin zararlı ışınlarından korunmak adına açılıp kapanabilir. Oldukça kullanışlı olan bu bölme duvar sistemi dayanıklı alüminyum sistemlerden yapılmıştır. Ayrıca oldukça fazla renk seçeneklerini siz müşterilerimizin zevklerine sunuyoruz.


Sampan Yapı Dekorasyon olarak Bölme Duvar işlemlerinizi odalarınızda, dershanelerde, hastanelerde vb. birçok yerde profesyonel olarak uygulayabiliriz. Yapmanız gereken tek işlem bizimle irtibata geçmektir.